Wirtgen Group – pajėgių įmonių junginys

Mūsų įmonė – tai Wirtgen grupei, statybos mašinų gamybos srityje tarptautiniu mastu dirbančiam junginiui, priklausanti įmonė. Jam priskiriamos penkios įmonės su žinomais prekių prekės ženklais: Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann ir Benninghoven su savo pagrindinėmis gamyklomis Vokietijoje ir vietiniais gamybos filialais Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje.

Taikydami naujausias technologijas mes siūlome savo klientams mobilias kelių statybos ir kelių remonto, taip pat naudojamų medžiagų gavybos ir paruošimo mašinas.

Partneriai šalia: Pardavimo ir serviso paslaugas suteikiančios įmonės bei atstovai

Daugiau nei 55 filialai ir daugiau nei 100 kruopščiai parinktų atstovų visame pasaulyje realizuoja mūsų Wirtgen grupės devizą: Close to our customers.

Tai mums reiškia daug daugiau nei vien tik mašinų pardavimą: mes rūpinamės savo klientams teikdami profesionalius patarimus dėl panaudojimo, užtikrindami pavyzdinį atsarginių dalių tiekimą suteikiant patikimas serviso paslaugas tiesiog statybos aikštelėje. Būti šalia kliento – aukščiausias prioritetas mums visais aspektais.

Daugiau mobilumo užtikrinančios naujovės

Mūsų veiklos pagrindas – su kelių statyba ir medžiagų paruošimu susieti gaminiai, technologijos ir serviso paslaugos. Nors veikla ir buvo išplėsta tarptautiniu mastu, Wirtgen grupė liko vienai šeimai priklausančia bendrove. Todėl mes galime nukreipti visus pajėgumus savo tikslams: technologinių metodų ir mašinų tobulinimas vykdant mokslinius tiriamuosius darbus, aukštos kokybės mašinų gamyba, taip pat mūsų naujoviškų statybos mašinų pardavimas ir serviso paslaugų suteikimas. Tai dar labiau padeda mūsų klientams: savo darbe mes nuolat įvertiname klientų pastabas, kad rinkai būtų siūlomos paklausios mašinos.