Wirtgen Group – pajėgių įmonių junginys

Mūsų įmonė – tai Wirtgen grupei, statybos mašinų gamybos srityje tarptautiniu mąstu dirbančiam junginiui, priklausanti įmonė. Šis susivienijimas aprėpia žinomus gamintojus Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann ir Benninghoven su savo pagrindinėmis gamyklomis Vokietijoje ir vietiniais gamybos filialais Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje.

Taikydami naujausias technologijas mes siūlome savo klientams mobilias kelių statybos ir kelių remonto, taip pat naudojamų medžiagų gavybos ir paruošimo mašinas.

Faktai ir skaičiai

Darbuotojų skaičius apie 6,500
Wirtgen Group" apyvarta per 2014 metus 2.01 milijardai EUR
Pardavimų ir aptarnavimo paslaugas teikiančių įmonių skaičius 55
Įgalioti platintojai daugiau nei 150

Centrinė "Wirtgen Group" būstinė yra Vokietijoje

Mūsų keturios pagrindinės mašinų gamybos būstinės yra Vokietijoje. Visi gamintojai savo produktams pritaiko specifines technologines žinias, įgytas per daugelį dešimtmečių. Kiekvienoje iš keturių prekės ženklo atstovo būstinėje vyksta grandinė procesų nuo mašinų inžinerijos iki surinkimo ir kokybės užtikrinimo - specialiai pritaikytos konkrečiam produktų asortimentui.

Vietinės gamyklos Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje

Wirtgen grupės užsienio gamyklos Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje atitinka tuos pačius aukštus kokybės ir gamybos efektyvumo standartus. Iš čia "Wirtgen Group" aptarnauja vietos rinką Lotynų Amerikoje ir Azijoje. Produktai pritaikyti pagal mūsų klientų specifinius nacionalinius reikalavimus yra gaminami vietoje. Mes teikiame didelę svarbą siekiant užtikrinti vietinę gamybą artimą rinkai.

Dukterinių įmonių ir prekybos atstovų pasaulinis tinklas

"Wirtgen Group" yra atstovaujama visame pasaulyje per jai priklausančias pardavimų ir serviso paslaugų įmones arba vietinių partnerių. Platus prekybos ir paslaugų tinklas stebina vietinių ekspertų gausa, visada siūlo sprendimus orientuotus į klientų poreikius. Aukšto lygio aptarnavimas yra užtikrintas tiek grupės dukterių įmonių, tiek atsidavusių "Wirtgen Group" partnerių.