Mokymas Jūsų darbo vietoje

Sėkmingas jūsų projektų pabaigimas su produktais iš rinkos ir technologijų lyderės - Wirtgen Group - mums yra labai svarbus. Siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą ir optimaliai panaudoti Wirtgen Group mašinas, mes siūlome plačią mokymo programą, pradedant nuo techninio mokymo dalykų, pavyzdžiui, elektronikos, hidraulinės sistemos ir niveliavimo, iki specialių mokymų apie konkrečias mašinas iš Wirtgen, Vögele, Hamm ir Kleemann. Jūsų mašinų valdytojai, technikai ir dirbtuvių darbuotojai bus mokomi mūsų ekspertų intensyviuose mokymo kursuose.

Technikos mokymai

Mūsų technikos mokymai suteikia privalomas žinias serviso technikams, pagalbiniam personalui ir mašinų operatoriams, kad valdytu Wirtgen Group mašinas efektyviau, teisingai eksploatuotu ir taisytu.

  • Mašinos valdymas
  • Mašinos programos
  • Priežiūra ir servisas
  • Mašinos technologijos

Techniniai mokymai

Mūsų techninio mokymo kursai suteikia visus reikiamus įgūdžius ir tvirtą pagrindą kiekvienam serviso inžinieriui. Jie apima visus tuos aspektus, kurie nėra susiję tik su konkrečia mašina. Visa tai apima pagrindines žinias apie elektros sistemas, hidraulinias sistemas arba niveliavimą.

  • Hidraulinė sistema
  • Ekektroninė sistema
  • Niveliavimas

Atsarginių detalių mokymai

Siūlome žemiau nurodytas mokymo programas:

Profilaktinis tikrinimas

Individualūs mokymai

Jeigu nerandate dominančios mokymo programos, mes mielai suplanuosime individualią mokymo programą, kuri atitiks visus jūsų poreikius. Tiesiog informuokite, koks kurso turinys jums yra reikalingas ir kartu dirbdami surasime individualų sprendimą tinkantį jums.

Prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos apie nusidėvėjusias ir atsargines dalis

Jeigu nerandate jus dominančios mokymo programos, mes mielai pritaikysime mokymo turinį pagal jūsų poreikius. Mūsų mokymo kursai vyksta centrinėje būstinėje, mūsų pardavimo ar serviso patalpose arba tiesiogiai jūsų darbo vietoje.

Lauksime iš jūsų žinių!